Jaroslav Jelínek

výroba nábytku na míru

O firmě

Vítejte na stránkách firmy Jaroslav Jelínek, která se od roku 1997 zabývá výrobou kvalitního nábytku na míru v Hradci Králové a okolí.

Vzhledem k velké poptávce jsem nucen od roku 2023 omezit výrobu pouze na vestavěné skříně a kuchyně. Dalším důvodem je zkrácení dodacích lhůt a změna technologie výroby. Samozřejmostí je bezplatná konzultace, zaměření a nacenění vámi požadovaného nábytku.

Při výrobě je kladen velký důraz na kvalitu použitých materiálů a jejich zpracování. Deskový materiál je zpracováván na počítačem řízených strojích (formátování lamina a olepování ABS hran).

Korpusy nábytku jsou vyrobeny ze stále více oblíbeného a cenově dostupného lamina o síle minimálně 18mm. Máte možnost si vybrat z více než 300 odstínů dřevodekorů, uni barev, matů a lesků od předních českých, rakouských a německých výrobců.

Všechny pohledové hrany nábytku (boky, půdy,dna, police, dvířka) jsou opatřeny odolnými ABS hranami o síle 2mm z důvodu prodloužení životnosti nábytku a estetiky. Ke standardu patří i olepení hran, které nejsou na první pohled vidět napřiklad boky u země.

Záda skříní jsou zafrézovány v drážce nebo polodrážce a přišroubovány malými vruty. Nejsou použity žádné sponky či hřebíčky, které se mohou časem uvolnit a záda pak nedrží nebo dokonce vypadnou.

Kování (panty, výsuvy šuplíků, výklopy dvířek a jiné) používáme od prověřených výrobců, které máme vyzkoušeny a dobře fungují jako například od firem: Blum, Hettich, Häfele, Strong a jiné. Na některé druhy kování je poskytována doživotní záruka.

Vysokou kvalitu námi zhotoveného nábytku zajišťujeme spoluprací s vybranými firmami a výrobci materiálů: Kronospan, DDL, Egger, Kaindl, Jafholz, Polyform, Hranipex, Soudal

Pokud vás nabídka zaujala neváhejte mě kontaktovat nejlépe telefonicky 608 868 083 nebo emailem a domluvte si nezávaznou schůzku u vás doma nebo v místě, kde se bude nábytek realizovat.